Tekerlekli Sandalye

Comfort Plus DM-69 Tuvalet | Banyo Sandalyesi

İnceleme 0
5/5

4,700.00 

Hasta ve yaşlılar tarafından aranan tekerlekli sandalye modellerinden birisi de Comfort Plus DM-69U Tuvalet Özellikli Tekerlekli Sandalye olarak tanımlanabilir. Hasta bakımın çok daha rahat bir hale getiren sandalyede klozet kapaklı oturma yeri mevcuttur. Bu sayede hastalar, hızlı ve pratik bir şekilde tuvalet ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Paylaş :
Tekerlekli Sandalyem - Tekerlekli Sandalye Online Satış
Ücretsiz Gönderim

2 İş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Siz değerli müşterilerimize 7/24 teknik destek

%100 Kalite

Tüm ürünlerimiz 2 yıl Expert Medikal garantisindedir.

Açıklama

Comfort Plus DM-69 Tuvalet | Banyo Sandalyesi

Comfort Plus DM-69  hem tuvalette hem de banyoda kullanılan tekerlekli sandalyedir.  hastanın hemde refakatçının daha rahat şekilde hareket etmesini sağlar. DM-69 tuvalet özellikli sandalyemiz alüminyum gövde yapısına sahiptir ve oldukça hafiftir sadece 9 kg. Hareketli kolçaklar sayesinde hasta transferini sağlar ve güvenli bir transfer sağlarsınız.

Ürünümüz tuvalet klozetine yaklaştırılarak kullanılmaktadır arka tekerlekleri üzerinde bulunan frenler ise kullanım kolaylığının yanı sıra güvenlik de sağlamaktadır. Dolgu teker kullanılan ürünün lastik kısımları ıslak zeminde kaymayı engelleyen maddeler ile kaplanmıştır. Bu özellik, sandalyenin kullanımını daha pratik bir hale getirir. Comfort Plus DM-69 tuvalet özellikli sandalye boyutu ve genişliği nedeniyle en küçük kapıdan geçebilecek şekilde tasarlanmıştır. Ürünün uzunluk ve genişlik ise 51 ve 97 cm olarak tasarlanmıştır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Comfort Plus DM-69 Tuvalet | Banyo Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

×