Tekerlekli Sandalye

Permobil C500 Ayağa Kaldıran Akülü Tekerlekli Sandalye

İnceleme 0
5/5

250,000.00 

Çakıl, kum, kar, yüksek kaldırımlar C500 ile sorun olmaktan çıkıyor. 600 Wattlık güçlü motoru, öndeki dişli ve büyük tekerler dış mekân kullanımında size benzersiz ve heyecan dolu anlar yaşatır.

Paylaş :
Tekerlekli Sandalyem - Tekerlekli Sandalye Online Satış
Ücretsiz Gönderim

2 İş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Siz değerli müşterilerimize 7/24 teknik destek

%100 Kalite

Tüm ürünlerimiz 2 yıl Expert Medikal garantisindedir.

Açıklama

Permobil C500 Ayağa Kaldıran Akülü Tekerlekli Sandalye

Permobil C500 ayağa kaldıran akülü tekerlekli sandalye, hayatı maksimum konfor ve kolaylıkla yaşamak isteyenler için mükemmel bir yol arkadaşıdır. C500, ayağa kalkmanıza yardımcı olurken, aynı zamanda sırt ve ayaklık kısımlarının hassas ayarlanabilirliği ile tamamen kişiselleştirilebilir bir deneyim sunar. Sol veya sağ kolçaklara yerleştirilebilen joystick ile kolayca kontrol edilebilir. C500’un yüksek güvenlik standardı, kullanıcının güvenliğini ön planda tutarak, her koşulda kendini güvende hissetmesini sağlar.

Kaliteli kumaşı, terlemeye karşı koruma sağlarken, kolay temizlenebilir yapısıyla pratik bir kullanım sunar. Sırtın ve ayaklıkların ayarlanabilir pozisyonları, kullanıcıya oturduğu her durumda konfor vaat eder. Ergonomik baş ve boyun desteği, özellikle uzun mesafeli sürüşlerde kullanıcının rahat etmesini sağlar.C500, güçlü motorlarıyla 10 km/s hıza kadar çıkabilir ve hızını her türlü zeminde koruyabilir. Bu özelliği, eğimli ve zorlu yollarda bile performansını sürdürmesini sağlar.

Her türlü iç ve dış mekanda kullanıma uygun olan Permobil C500, vücut pozisyonunuza uyum sağlayan koltuk yüzeyiyle, kullanıcılarına benzersiz bir konfor sunar. Koltuk yüksekliği, kullanıcı boyuna ve isteklerine göre ayarlanabilir, bu da kişisel konforu artırır. Hareketli kolçaklarıyla hasta transferini kolaylaştırır, ayağa kalkar özelliğiyle ayağa kalkmayı destekler ve akıllı ICS kontrol sistemi ile kullanıcıya tam bir kontrol sağlar.Yüksek performansı ve 40 km’lik etkileyici sürüş menziliyle Permobil C500 akülü sandalye, uzun mesafeli sürüşlerde bile mükemmel bir deneyim sunar. 150 kg taşıma kapasitesi ile Permobil C500 ayağa kaldıran akülü tekerlekli sandalye, farklı ağırlık ve boyutlardaki kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Sahip olduğu jel akü, her türlü iklim koşulunda dayanıklıdır ve her mevsim konforlu bir kullanım sunar.

Hasta transferi söz konusu olduğunda, C500 tasarımı ile bu süreci kolaylaştırır. Ayarlanabilir ayaklık, hareketli kolçaklar, kişiselleştirilebilir bacak destek bölümü ve koltuk asansörü, kullanıcının konforlu bir şekilde taşınmasını sağlar.

Özetle, Permobil C500 ayağa kaldıran akülü tekerlekli sandalye, kişisel ihtiyaçlara ve tercihlere göre ayarlanabilir bir yapıya sahip olması, güçlü motoru, ergonomik tasarımı ve yüksek güvenilirdir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Permobil C500 Ayağa Kaldıran Akülü Tekerlekli Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun

×