Tekerlekli Sandalye

Permobil F5 Akülü Tekerlekli Sandalye

İnceleme 0
5/5

575,000.00 

Ayakta durmak, daha fazla bağımsızlığı etkili bir şekilde teşvik eder ve tekerlekli sandalyede uzun süre oturmayla ilişkili ikincil komplikasyon riskini azaltır. Permobil’in sunduğu F5 Corpus VS, ayakta durma ve ayakta sürülebilirliğe ek olarak F5 Corpus’un tüm elektrikli koltuk işlevlerini içerir.

Paylaş :
Tekerlekli Sandalyem - Tekerlekli Sandalye Online Satış
Ücretsiz Gönderim

2 İş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Siz değerli müşterilerimize 7/24 teknik destek

%100 Kalite

Tüm ürünlerimiz 2 yıl Expert Medikal garantisindedir.

Açıklama

Permobil F5 Akülü Tekerlekli Sandalye

Permobil F5, üst düzey performansı ve yenilikçi özellikleriyle dikkat çeken bir akülü tekerlekli sandalye modelidir. Tasarımı, kullanıcı dostu kontrol sistemleri ve yüksek manevra kabiliyeti sayesinde kullanıcılara konforlu ve bağımsız bir hareket imkânı sunar. Sıra dışı teknik özellikleri ve estetik tasarımıyla, kullanıcıların beklentilerini karşılamayı hedefler.F5, kullanıcısına neredeyse doğal bir yürüme deneyimi sunan ve bu sayede yaşam kalitesini artıran eşsiz bir ayakta durma özelliğine sahiptir. Ayakta durma fonksiyonu, hem fiziksel sağlık yararları sağlar (kan dolaşımının artırılması, kemik yoğunluğunun korunması vb.) hem de sosyal etkileşimlerde ve günlük aktivitelerde daha aktif bir rol almayı mümkün kılar.

Permobil F5, güçlü ve duyarlı bir sürüş deneyimi sağlar. Sürüş hızı, kullanıcının günlük aktivitelerine hız katacak şekilde 12 km/saate kadar çıkabilir. Tüm tekerleklerin bağımsız süspansiyonu ve yüksek tork üreten motorlar, zorlu yol koşullarında bile istikrarlı ve rahat bir sürüş sağlar.  Yükseklik ayarlanabilirliği özelliği ile F5, kullanıcının erişim ihtiyaçlarını karşılar. Bu özellik, mutfak tezgahına ulaşmak veya bir kitaplık rafından bir kitap almak gibi yüksek yerlere erişim gerektiren durumlar için idealdir.

Permobil F5’in ergonomik ve kişiye özel oturma sistemi, kullanıcının rahat etmesini ve uzun süreli kullanımlarda bile konforlu olmasını sağlar. Ayarlanabilir sırt açısı, baş ve kolçak desteği, oturma derinliği ve genişliği gibi özellikler, kullanıcının bireysel ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir. Ayrıca, sandalyenin yüksekliği ve tilt özelliği de kullanıcının daha iyi pozisyon almasını ve basınç noktalarını azaltmasına yarar.Özetle, Permobil F5, hareket özgürlüğü, konfor ve güvenliği bir araya getiren bir akülü tekerlekli sandalyedir. Bu model, yaşamın her alanında kullanıcının ihtiyaçlarını karşılar ve yaşam kalitesini artırır. Estetik tasarımı, üstün performansı ve kullanıcı dostu özellikleri ile kullanıcılara özgürlük, bağımsızlık ve konfor sunar.

Permobil F5 Corpus Teknik Özellikleri

  • Kullanıcı ağırlığı maksimum: 136 kg
  • Sürüş Mesafesi: 25-35 km
  • Koltuk genişliği 42-57 cm
  • Koltuk derinliği 37-57 cm
  • Koltuk yüksekliği 45 cm
  • Elektrikli koltuk yüksekliği .
  • Koltuk kaldırma 45-80 cm
  • Maksimum hız 12 km/s
  • Dönüş yarıçapı (ISO 7176-5) 152,5 cm
  • Dönüş 114 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Permobil F5 Akülü Tekerlekli Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun

×