Tekerlekli Sandalye

Poylin P967 Hafif Alüminyum Tekerlekli Sandalye

İnceleme 0
5/5

8,200.00 

Refakatçi frenleri sayesinde refakatçi kullanımlı tekerlekli sandalye modelleri arasında yer alan Poylin P967 tekerlekli engelli sandalyesi; yüksek konforu, pratikliği, dayanıklılığı ve tüm bu özelliklerine rağmen ekonomik tekerlekli sandalye fiyatları ile oldukça dikkat çeken ve talep gören bir Poylin tekerlekli sandalye modelidir.

Paylaş :
Tekerlekli Sandalyem - Tekerlekli Sandalye Online Satış
Ücretsiz Gönderim

2 İş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Siz değerli müşterilerimize 7/24 teknik destek

%100 Kalite

Tüm ürünlerimiz 2 yıl Expert Medikal garantisindedir.

Açıklama

Poylin P967 Alüninyum Tekerlekli Sandalye

Manuel tekerlekli sandalye modelleri arasında yer alan Poylin P967 alüminyum tekerlekli sandalye, birçok farklı özelliği barındıran, üst düzey ürün kalitesine sahip ve bu özelliklerine rağmen ekonomik tekerlekli sandalye fiyatlarına sahip olmasıyla oldukça öne çıkan ve yüksek talep gören Poylin tekerlekli sandalye modelleri arasında yer almaktadır. 

Alüminyum gövde yapısı sayesinde ekstra dayanıklı ve hafif olan Poylin P967 alüminyum tekerlekli sandalye, 15 kilo ağırlığına ve 120 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Son derece pratik olmasının yanı sıra yüksek konfor seviyesi ve dayanıklılığa da sahip olan Poylin P967 tekerlekli engelli sandalyesi, bir tekerlekli sandalyede aranabilecek hemen her özelliğe sahiptir. Ergonomik yapıya sahip olan minderi ile uzun süreli kullanımlarda dahi konforunu üst düzeyde tutan Poylin P967 tekerlekli hasta sandalyesi; sırt açısının, ayaklık yüksekliğinin ve kolçaklarının yüksekliğinin ayarlanabilir olmasıyla kullanıcıya konforuna göre özelleştirme imkanları sunmaktadır.

Konforunun yanı sıra son derece pratik bir model olan Poylin P967 özellikli  alüminyum tekerlekli sandalye, depolaması ve taşıması oldukça kolay olan ve en küçük araba bagajlarına dahi sığabilecek bir modeldir. Çıkartılabilir arka tekerleklere sahip olan model, bunun yanı sıra ayaklıklarının da çıkartılabilir olması ve sırt kısmının katlanabilir özellikte olmasıyla çok küçük boyutlara katlanabilmektedir. Bunların yanı sıra çift makas sistemi sayesinde dayanıklılığı ve kullanım ömrü arttırılmış olan Poylin P967 tekerlekli hasta sandalyesi, anti-tipper tekerlekleri sayesinde tekerlekli sandalyenin özellikle dik yokuşlarda geriye doğru devrilmesini engellemektedir.

  • Alüminyum Şase
  • Çıkarılabilir Ayaklık
  • Hasta Transferi İçin Hareketli Kolçaklar
  • Hastaya Göre Ayarlanabilir Sırtlık
  • Ergonomik Minder

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Poylin P967 Hafif Alüminyum Tekerlekli Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun

×