Tekerlekli Sandalye

Ulises Evo Engelli Puseti

İnceleme 0
5/5

72,500.00 

Ulises Evo Engelli Puseti, şık ve hafif bir yapıya sahip olup, küçük boyutlu bir araba bagajına bile zahmetsizce katlanıp kaldırılabilmesini sağlar. Sadece harika görünen değil, aynı zamanda işlevsel olan nispeten küçük bir özel ihtiyaç arabası arıyorsanız, o zaman ULISES EVO uygun puset modeli olacaktır.

Paylaş :
Tekerlekli Sandalyem - Tekerlekli Sandalye Online Satış
Ücretsiz Gönderim

2 İş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Siz değerli müşterilerimize 7/24 teknik destek

%100 Kalite

Tüm ürünlerimiz 2 yıl Expert Medikal garantisindedir.

Açıklama

Ulises Evo Engelli Puseti 

Hareket bozuklukları yaşayan çocukların ve gençlerin günlük rehabilitasyonu için tasarlanmış, bugüne kadarki en popüler pusetlerden biri olan ULISES ile tanışın. Bu bebek arabası, ek denge sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır ve mükemmel dengesi ve rahatlık sunmak için ayarlanabilir koltuk derinliği ve sırtlık eğim açısı ile özel olarak donatılmıştır.Hem iç hem dış mekan kullanımlarına uygundur.ULİSES evo çocuk puseti ayarlanabilir  oturma yeri derinliği  ve tilt özelliği olması sebebiyle oldukça fonksiyonel bir üründür. Kolay katlanma ve hafif yapısıyla ulises evo günlük kullanımlarda oldukça kolaylık sağlar

 Ulises Evo Bebek Arabası, zahmetsizce katlanıp küçük bir araba bagajına bile konulmasını sağlayan şık ve hafif bir yapıya sahiptir. Sadece harika görmekle kalmayıp aynı zamanda işlevsel olan nispeten küçük bir özel ihtiyaçlar puset arıyorsanız, Ulises ‘ten başkasına bakmayın. Zengin ek donanım ve çok çeşitli uygulamalar, Ulises evonun bireysel ihtiyaçlara kolayca uyarılabilirliğini sağlar.

Ulises Evo 1: 80-120 cm kullanıcı boyu için uygun

Ulises Evo 2: 100-150 cm kullanıcı boyu

Ulises Evo 2a: 130- 180 cm kullanıcı boyu, koltuk derinliği 35- 45 cm arasında ayarlanabilir

Ulises Evo 3: 130-180 cm kullanıcı boyu, koltuk derinliği: 32 cm yan destekler dahil

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ulises Evo Engelli Puseti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

×